Hakkımızda

Bizi Tanıyın ;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün, hizmet ve kartondan standlar sunan, satışları arttıran ve modellerini sürekli geliştiren KA Stand girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner anlayışıyla Ambalaj sektöründe başladığı faaliyetlerine ; kısa sürede Display Kutu, Ürün Ambalajı, Özel tasarımlı ürünleri üretim alanlarını da ekleyerek Karton stand üreticisi haline gelmiştir.
Firmamız müşterilerimizin Karton Stand ve Ambalaj ihtiyaçlarına çözümüne yönelik en etkili tasarım ve model ile ürününüzü pazara sunmak için titizlikle çalışarak, ürününüzün istikrarla satışını hedef alarak, Ambalaj sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
Her geçen gün büyüyen makine parkı ile ürün satışına ve ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktayız.
İnsan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla projelerini hedefine ulaştırmayı başarmıştır.
Kurumsal yapılanmasını uzman düşünce, kalite, pratiklik, zaman, maliyet ve iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern iş anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak karton stand konusunda uzman, deneyimli ekibimizle her sektörden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İletişimde Kalalım

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mesaj Gönder
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by